LUNI MARTI MIERCURI JOI VINERI SAMBATA DUMINICA
09.00 - 10.00 Spinning09.00 - 09.50
Bogdan
Body Pump
Sala 2
09.00 - 09.50
Alex Bucur
Spinning09.00 - 09.50
Bogdan
Body Pump
Sala 2
09.00 - 09.50
Alex Bucur
10.00 - 11.00 Aerobic
Sala 2
10.00 - 10.50
Amira Raieh
Aerobic
Sala 2
10.00 - 10.50
Amira Raieh
Aerobic
Sala 2
10.00 - 10.50
Amira Raieh
Spinning10.00 - 11.00
Ciprian Zanfir


Judo
Sala 3
10.00 - 11.00
George Burlui
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00 Judo
Sala 3
16.45 - 17.45
George Burlui


Aerobic
Sala 2
17.00 - 17.50
Amira Raieh
17.00 - 18.00 Aerobic
Sala 2
17.00 - 17.50
Laura Mihalache
Spinning17.00 - 17.50
Laura Mihalache


Bag Boxing
Sala 2
17.00 - 17.50
Mircea Moraru


Kangoo Jumps
Sala 3
17.45 - 18.35
Mirela Sibinovici


Body Pump
Sala 2
18.00 - 18.50
Alex Bucur


Spinning18.00 - 18.50
Mircea Moraru


Zumba
Sala 3
18.45 - 19.35
Mirela Sibinovici


Spinning19.00 - 19.50
Ciprian Zanfir


Aerobic
Sala 2
19.00 - 19.50
Laura Mihalache
Aerobic
Sala 2
17.00 - 17.50
Amira Raieh


Aerobic
Sala 2
17.00 - 17.50
Laura Mihalache
Bag Boxing
Sala 2
17.00 - 17.50
Mircea Moraru


Spinning17.00 - 17.50
Laura Mihalache


Aerobic
Sala 2
17.00 - 17.50
Amira Raieh


Kangoo Jumps
Sala 3
17.45 - 18.35
Mirela Sibinovici


Spinning18.00 - 18.50
Mircea Moraru


Body Pump
Sala 2
18.00 - 18.50
Alex Bucur


Zumba
Sala 3
18.45 - 19.35
Mirela Sibinovici


Spinning19.00 - 19.50
Ciprian Zanfir


Aerobic
Sala 2
19.00 - 19.50
Laura Mihalache
18.00 - 19.00 Tae Bo
Sala 2
18.00 - 18.50
Mircea Moraru


Spinning18.00 - 18.50
Alex Bucur
Spinning18.00 - 18.50
Alex Bucur


Tae Bo
Sala 2
18.00 - 18.50
Mircea Moraru
Spinning18.00 - 18.50
Ciprian Zanfir


Tae Bo
Sala 2
18.00 - 18.50
Mircea Moraru
19.00 - 20.00 Pilates
Sala 2
19.00 - 19.50
Mirela Sibinovici


Aerobic
Sala 2
19.15 - 20.05
Laura Mihalache


Spinning19.30 - 20.20
Ciprian Zanfir


Kangoo Jumps
Sala 3
20.00 - 20.50
Mirela Sibinovici
Pilates
Sala 2
19.00 - 19.50
Mirela Sibinovici


Aerobic
Sala 2
19.15 - 20.05
Laura Mihalache


Spinning19.30 - 20.20
Ciprian Zanfir


Kangoo Jumps
Sala 3
20.00 - 20.50
Mirela Sibinovici
Aerobic
Sala 2
19.00 - 19.50
Laura Mihalache
20.00 - 21.00 YogaLates
Sala 3
20.00 - 20.50
Miruna


Terracore
Sala 2
20.00 - 20.50
Laura Mihalache
Terracore
Sala 2
20.00 - 20.50
Laura Mihalache


YogaLates
Sala 3
20.00 - 20.50
Miruna
Click on the class name to get additional info

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

Sambata

LUNI MARTI MIERCURI JOI VINERI SAMBATA DUMINICA
20.00 - 21.00 Terracore
Sala 2
20.00 - 20.50
Laura Mihalache
Terracore
Sala 2
20.00 - 20.50
Laura Mihalache
Click on the class name to get additional info

Marti

Joi

LUNI MARTI MIERCURI JOI VINERI SAMBATA DUMINICA
10.00 - 11.00 Judo
Sala 3
10.00 - 11.00
George Burlui
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00 Judo
Sala 3
16.45 - 17.45
George Burlui
17.00 - 18.00
Click on the class name to get additional info

Vineri

Sambata

LUNI MARTI MIERCURI JOI VINERI SAMBATA DUMINICA
19.00 - 20.00 Pilates
Sala 2
19.00 - 19.50
Mirela Sibinovici
Pilates
Sala 2
19.00 - 19.50
Mirela Sibinovici
Click on the class name to get additional info

Luni

Miercuri

LUNI MARTI MIERCURI JOI VINERI SAMBATA DUMINICA
09.00 - 10.00 Body Pump
Sala 2
09.00 - 09.50
Alex Bucur
Body Pump
Sala 2
09.00 - 09.50
Alex Bucur
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 Body Pump
Sala 2
18.00 - 18.50
Alex Bucur
Body Pump
Sala 2
18.00 - 18.50
Alex Bucur
Click on the class name to get additional info

Marti

Joi

LUNI MARTI MIERCURI JOI VINERI SAMBATA DUMINICA
09.00 - 10.00 Spinning09.00 - 09.50
Bogdan
Spinning09.00 - 09.50
Bogdan
10.00 - 11.00 Spinning10.00 - 11.00
Ciprian Zanfir
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 Spinning17.00 - 17.50
Laura Mihalache
Spinning17.00 - 17.50
Laura Mihalache
18.00 - 19.00 Spinning18.00 - 18.50
Alex Bucur
Spinning18.00 - 18.50
Mircea Moraru
Spinning18.00 - 18.50
Alex Bucur
Spinning18.00 - 18.50
Mircea Moraru
Spinning18.00 - 18.50
Ciprian Zanfir
19.00 - 20.00 Spinning19.30 - 20.20
Ciprian Zanfir
Spinning19.00 - 19.50
Ciprian Zanfir
Spinning19.30 - 20.20
Ciprian Zanfir
Spinning19.00 - 19.50
Ciprian Zanfir
20.00 - 21.00
Click on the class name to get additional info

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

Sambata

LUNI MARTI MIERCURI JOI VINERI SAMBATA DUMINICA
17.00 - 18.00 Kangoo Jumps
Sala 3
17.45 - 18.35
Mirela Sibinovici
Kangoo Jumps
Sala 3
17.45 - 18.35
Mirela Sibinovici
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00 Kangoo Jumps
Sala 3
20.00 - 20.50
Mirela Sibinovici
Kangoo Jumps
Sala 3
20.00 - 20.50
Mirela Sibinovici
Click on the class name to get additional info

Luni

Marti

Miercuri

Joi

LUNI MARTI MIERCURI JOI VINERI SAMBATA DUMINICA
10.00 - 11.00 Aerobic
Sala 2
10.00 - 10.50
Amira Raieh
Aerobic
Sala 2
10.00 - 10.50
Amira Raieh
Aerobic
Sala 2
10.00 - 10.50
Amira Raieh
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 Aerobic
Sala 2
17.00 - 17.50
Laura Mihalache
Aerobic
Sala 2
17.00 - 17.50
Amira Raieh


Aerobic
Sala 2
17.00 - 17.50
Laura Mihalache
Aerobic
Sala 2
17.00 - 17.50
Amira Raieh
Aerobic
Sala 2
17.00 - 17.50
Amira Raieh
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 Aerobic
Sala 2
19.15 - 20.05
Laura Mihalache
Aerobic
Sala 2
19.00 - 19.50
Laura Mihalache
Aerobic
Sala 2
19.15 - 20.05
Laura Mihalache
Aerobic
Sala 2
19.00 - 19.50
Laura Mihalache
Aerobic
Sala 2
19.00 - 19.50
Laura Mihalache
20.00 - 21.00
Click on the class name to get additional info

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

LUNI MARTI MIERCURI JOI VINERI SAMBATA DUMINICA
18.00 - 19.00 Tae Bo
Sala 2
18.00 - 18.50
Mircea Moraru
Tae Bo
Sala 2
18.00 - 18.50
Mircea Moraru
Tae Bo
Sala 2
18.00 - 18.50
Mircea Moraru
Click on the class name to get additional info

Luni

Miercuri

Vineri

LUNI MARTI MIERCURI JOI VINERI SAMBATA DUMINICA
17.00 - 18.00 Bag Boxing
Sala 2
17.00 - 17.50
Mircea Moraru
Bag Boxing
Sala 2
17.00 - 17.50
Mircea Moraru
Click on the class name to get additional info

Marti

Joi

LUNI MARTI MIERCURI JOI VINERI SAMBATA DUMINICA
18.00 - 19.00 Zumba
Sala 3
18.45 - 19.35
Mirela Sibinovici
Zumba
Sala 3
18.45 - 19.35
Mirela Sibinovici
19.00 - 20.00
Click on the class name to get additional info

Marti

Joi

LUNI MARTI MIERCURI JOI VINERI SAMBATA DUMINICA
20.00 - 21.00 YogaLates
Sala 3
20.00 - 20.50
Miruna
YogaLates
Sala 3
20.00 - 20.50
Miruna
Click on the class name to get additional info

Marti

Joi